Sohbet Sitesi

Sanal bir buluşma noktası olan İRC ( İnternet relay Chat ) Dünyasında Sohbet etmek istiyorsanız, Sohbet Sitesi, Sohbet Siteleri, sizin için hazırladığımız, Mirc’imizi indirerek daha kolay sohbetimize katılabilirsiniz. Mircimizi indirmek için, www.sohbetviva.com girişindeki mircindir yazısına tıklayarak mircimizi indirip kurabilirsiniz.
Mircimizi kurduktan sonra nickinizi yazarak sohbet kanalımıza giriş yapabilirsiniz.

Sohbet kanalımıza girdiğinizde nickinizi kimsenin kullanmasını istemiyorsanız. nickinizi şifreleyebilirsiniz. Nick şifrelemek için yapacağınız işlem şudur. ( /ns register şifre mail ) şifre yazan yere şifrenizi mail yazan yere email adresinizi yazarak nickinizi şifreleyiniz. Eğer nickinizi şifreleyemiyorsanız kanaldaki yetkili arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz.
Kanal içinde yeni bir nicke girmek isterseniz, /nick yeninick ( örnek: /nick Mehmet olarak nickinizi değiştirebilirsiniz.
Kanalımızdan nickiniz düştüğünde başka nickle girdiğiniz zaman asılı kalan kendi nickinizi düşürmek için /ns ghost nick şifre yazarak nickinizi düşürüp tekrar kendi nickinizi girebilirsiniz. Örnek: ( /ns ghost Mehmet 12345 ) şu an nicki düşürdünüz, şimdi /nick Mehmet olarak tekrar kendi nickinizi girebilirsiniz.
Mükemmel bir sohbet yeri olan www.SohbetViva.com ailesi olarak sizleride aramızda görmekten, büyük bir mutluluk duyacağız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

yorum yaz

You must be logged in to post a comment.