sohbetreklam

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - RotaSız

Sayfa: [1] 2 3 ... 22
2
Video paylaş / ÇoBaNıN KıZı
« : 23 Mart 2021, 08:17:42 »

3
Video paylaş / Güzel bir hafta sonu
« : 23 Mart 2021, 08:16:50 »

4
Video paylaş / Kangal Coban Köpeği yavrularımız
« : 23 Mart 2021, 08:15:53 »Maşallah

5
Son dakika Haberleri / Youtubede
« : 22 Aralık 2020, 14:43:37 »
youtube

6
Makale / Nasıl Youtube Abone Kasılır?
« : 19 Aralık 2020, 21:33:40 »
Youtube kanalınızı açtınız, gerekli ekipmanları sağlayarak sağlam içerikler üretiyor, bir yandan da izlenmelerin ve olumlu yorumların keyfini çıkarıyorsunuz. Ama bu noktada yolunca gitmeyen bazı şeyler var. Abone sayınız sabit veya çok yavaş ilerliyorsa Youtube abone kasma yöntemlerine başvurmanız gerekebilir. Oldukça uzun bir süreç olan Youtube abone kasma işlemlerini kısa sürede ve başarılı bir şekilde atlatmak istiyorsanız okumaya devam edin!

YTAboneKasma olarak birçok sosyal ağ üzerinden çeşitli takipçi, abone ve görüntülenme kazandırma hizmeti veren internet sitemiz üzerinden bu ve buna benzer onlarca işlemi çok düşük bir fiyat veya belirlenmiş yöntemleri uygulayarak kazandığınız site içi paralarla gerçekleştirmek mümkün. %100 organik kullanıcılardan oluşan Youtube abone hizmeti, site içerisinde sizler gibi işlem yapan kullanıcılardan oluşmaktadır. Sizlerde en başarılı ve etkin sonuçlar için sayfamıza giriş yapabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
https://ytabonekasma.com/
YTAboneKasma Güvenilir Mi?
Youtube abone kasma işlemi için birçok yöntem olduğunu belirtmiştik. Bu noktada güven vermeyen siteler üzerinden yapacağınız hile kullanımları Youtube politikaları gereği yasaklı olup, ağır bedeller ödemenizi sağlayabilir. Bu yüzden YTAboneKasma olarak sizlere organik kullanıcıların olduğu geniş bir kullanım yelpazesi sunuyoruz.

Her kullanıcının birbirini desteklemesini temel alan sistem üzerinde çark öyle doğru çalışır ki hiçbir aksaklık olmadan abone sayınızdaki artışı Youtube üzerinde canlı sayaç ile görüntülerken hayatınızda almadığınız keyfi alabilirsiniz.
SİZDE BİZİM GİBİ ABONE KASABİLİRSİNİZ.
LİNKİMİZE TIKLAYIP KANALIMIZA GÖZ ATABİLİRSİNİZ: https://www.youtube.com/channel/UC7WLi2OfgPAs8NlohIdA9gQ

7
Makale / YOUTUBE'DE KALİTELİ CANLI YAYIN NASIL AÇILIR ?
« : 19 Aralık 2020, 21:30:04 »
rtık canlı yayın yaparak kanalımızı daha çok kişiye eriştirmek mümkün. Onlarca kişi canlı yayın açıyor. Bunların arasından çıkmanın da en kolay yolu kaliteli içerikler üretilmek. Canlı yayın kaydı yapılan ve çekilen bir yayını, sosyal medya siteleri veya video paylaşım siteleri üzerinden canlı olarak yayınlamak çok kolay hale geldi. YouTube, Akamai, Ustream, ve Wovza gibi popüler medya sitelerinden OBS STUDİO aracılığı ile canlı yayın yapabilirsiniz.

YouTube gibi canlı yayın yapılan kanallarda dikkat edilmesi gereken şey kullanılan program, encode ayarlarınız, ve internet hızınızdır.

Video besleyici, en kolay anlatımla, video sinyalini IP sinyale çevirip internet ortamındaki herhangi bir server ya da CDN hesabına gönderen cihazdır. OBS STUDİO, kendi içerisinde bir video besleyiciye, gömülü bir encoder a sahiptir. Youtube üzerinden yayınlamak istediğiniz yayını OBS STUDİO aracılığı ile yaptığınızda, harici bir encoder cihazına ihtiyacınız yoktur.

OBS STUDİO encoder işleminde stream işlemini, RTMP streaming using H.264 (ex. Adobe® Flash® Media Server), Microsoft® Windows Media® Push/Pull, ve browser-based streaming applications formatlarında yapabilmektedir.

Youtube kanalınıza canlı yayın yaparken, Youtube sayfanızı açıp yeni bir canlı akış oluşturmanız gerekiyor ve oluşturduğunuz akışın ismi, başlangıç saati gibi basit ayarlamaları yapmanız gerekir. Daha sonra Youtube tarafından belirlenen profilde, akışınızı oluşturup bir sonraki kısımda canlı yayın adresi ve ID sini almanız gerekir. Sonrasında yapmanız gereken tek şey, almış olduğunuz stream adresini ve ID sini OBS STUDİO içerisindeki encoder ayarlarına yazmaktır. Devamında stream yapacağınız video çözünürlüğünü belirlemeniz gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta internet upload hızınızdır. Örneğin, çözünürlüğü 720p olarak belirleyecekseniz minimum 3 megabitlik bir internet upload hızına ihtiyacınız vardır.

Bu ayarları OBS STUDİO üzerinde yaparken çözünürlüğü belirleyip, KJ, logo veya altyazı gibi grafikleri video üzerine ekleyip canlı yayın işlemini başlatabilirsiniz. Youtube’dan canlı yayın yaparken aktardığınız görüntü, Youtube’un kontrol mekanizmasından dolayı 10-15 (delay) saniye gecikmeyle izleyiciye yansır.
Tabiki MerinoS Ve TahiRova KoyunLarı PLatformu SAYFASINDA GÖZLEMLER YAPABİLİRSİNİZ.
YOUTUBE LİNKİMİZ: https://www.youtube.com/channel/UC7WLi2OfgPAs8NlohIdA9gQ
https://www.youtube.com/channel/UC7WLi2OfgPAs8NlohIdA9gQ

<a href="http://YOUTUBE KANALIMIZ https://www.youtube.com/channel/UC7WLi2OfgPAs8NlohIdA9gQ" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://YOUTUBE KANALIMIZ https://www.youtube.com/channel/UC7WLi2OfgPAs8NlohIdA9gQ</a>

8
Video paylaş / Kuzularımız
« : 15 Aralık 2020, 12:32:39 »

9
Video paylaş / Bugün hic elhamdülillah
« : 15 Aralık 2020, 12:29:54 »

12
Video paylaş / İkiz kuzularımız maşallah
« : 25 Kasım 2020, 00:08:44 »

13
Video paylaş / Merinos koyunumuz dogum yaptı maşallah
« : 25 Kasım 2020, 00:08:06 »

14
Video paylaş / Tahirova koyunumuz ikiz dogurdu
« : 25 Kasım 2020, 00:06:54 »

15
Video paylaş / Yeni dogan kuzularımız
« : 25 Kasım 2020, 00:06:02 »

Sayfa: [1] 2 3 ... 22