sohbetreklam

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Sohbet / Sohbetviva.com Radyo radio
« Son İleti Gönderen: RotaSız 18 Ağustos 2019, 16:02:05 »
-Global- #Radyo 'nun Keyfi burda atiyor. Peki SEN Nerdesin? Sende GEL diledigin parcayi iste aninda calinsin. Dinlemek Icin
 http://Radyo.SohbetViva.Com:7938/listen.pls
2
Forum Sohbet / Sinemaaaaaaaa
« Son İleti Gönderen: RotaSız 18 Ağustos 2019, 11:15:02 »
<div itemscope itemtype = "http://schema.org/Movie">
  <h1 itemprop = "name"> Avatar </h1>
  <div itemprop = "yönetici" itemscope itemtype = "http://schema.org/Person" >
  Yönetmen: <span itemprop = "name"> James Cameron </span> (doğumlu <span itemprop = "birthDate" > 16 Ağustos 1954 </span>)
  </ Div>
  <span itemprop = "tür"> Bilim kurgu </span>
  <a href="../movies/avatar-theatrical-trailer.html" itemprop="trailer"> Treyler [/url]
</ Div>
3


İstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağışın akşam saatlerine kadar etkisini sürdürmesi bekleniyor. Fatih'te bulunan tarihi apalıçarşı'yı su bastı. Çarşı esnafı su tahliyesi yaptı. Eminönü alt geçidi de su baskınına teslim oldu. Kabataş-Bağcılar tramvay seferi yağıştan dolayı oluşan su birikintileri nedeniyle yapılamamıştı. Vapur ve tramvay seferlerinin tekrar normale döndüğü bildirildi. Su basan Unkapanı alt geçidindeki tahliye işlemleri sırasında bir kişinin cansız bedeni bulundu.

Avcılar, Sefaköy, Bahçelievler, Çatalca, Zeytinburnu, Sarıyer, Fatih, Esenyurt, Kadıköy, Üsküdar, Tuzla, Pendik, Kartal, Beyoğlu ve Maltepe’de gök gürültülü şiddetli yağış etkili oluyor. Yağmurdan korunmak isteyenler, otobüs duraklarına, kapalı mekanlara ve köprü altlarına sığındı. Sağanak nedeniyle bazı bölgelerde trafik yoğunluğu oluştu. Bazı araçlar yolda mahsur kaldı. Çatalca’da bir elektrik direğine yıldırım düştü.

D-100 Karayolu üzerinde su birikintileri oluşurken, bazı bölgelerde trafik kazaları meydana geldi. Vatandaşların bir bölümü araçlarını yol kenarına çekerek, yağmurun dinmesini bekledi. Birçok bölgede trafik yoğunluğu oluştu.
4
Son dakika Haberleri / Erdoğan, Albayrak’ın üstünü çizdi mi?
« Son İleti Gönderen: RotaSız 18 Ağustos 2019, 09:18:50 »
AKP içinde en çok tepki gören isim olan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kabinedeki günlerinin sayılı olduğu belirtiliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti içindeki tartışmalara ve vatandaşların ekonomi politikalarına olan tepkisine rağmen görevde tutmayı sürdürdüğü Albayrak’ı üzerini çizdiği öğrenildi.

AKP’ye yakın kaynaklar, parti içinden gelen ısrarlara göz ardı edemeyen Erdoğan’ın Berat Albayrak’ın yerine kimi getireceğini henüz belirleyemediğinin altını çiziyor. Erdoğan’ın kendisine yakın isimlerle birlikte Albayrak’ın yerine gelebilecek isimler konusunda istişareler yaptığı belirtildi. Erdoğan’ın ekonomide güveneceği birinci isim olarak Mehmet Şimşek’in adı öne çıktığı iddia ediliyor.

İsmini vermek istemeyen bir yetkili, AKP içinde 31 Mart ve 23 Haziran travmasının henüz atlatılamadığını ve Ali Babacan ile Abdullah Gül’ün çalışmalarını sürdürdüğü yeni partiye AKP içinden olabilecek katılımların önüne geçmek için Albayrak’ın görevine son verilmesinin en gerekli adım olduğunu söyledi.

Berat Albayrak, 24 Haziran seçimlerinin ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine gelmesi ile birlikte tartışmaların odağı haline gelmişti. Ekonomi çevrelerinde Albayrak’ın adı büyük bir güvensizlik yaratırken, farklı çevrelerde ise Erdoğan’ın ‘Akraba kayırmacılığı’ yaptığı eleştirileri yükselmişti.

Berat Albayrak döneminde ekonomiye olan güvende büyük düşüş yaşanırken, Türk Lirası ise dolar ve euro karşısında büyük değer kaybetti. AKP iktidarı ve Saray, dolar kurundaki dalgalanmayı ‘spekülasyon’ ve ‘Dış destekli operasyon’ sözleri ile geçiştirmeye çalışsa da üretimdeki düşüş ve enflasyondaki artışın önüne geçilememesi Tür Lirası’nın değer kaybetmesinde önemli etkenler olmuştu.
5
Video paylaş / Yeni Akım Sohbetviva AiLesi Akimi
« Son İleti Gönderen: RotaSız 17 Ağustos 2019, 10:32:08 »


Sohbetviva AiLesi #Sohbet #muhabet #irc #mobil #eğlence #forum #oyun #chat #yarisma #eğlence
6
Film İzle Full / GÖKTAŞI KOMEDI FULL YERLI FİLM
« Son İleti Gönderen: RotaSız 16 Ağustos 2019, 17:50:12 »
7
Film İzle Full / Adana'nın Gencleri
« Son İleti Gönderen: RotaSız 15 Ağustos 2019, 14:15:42 »
8
Video paylaş / Behzat Ç Sohbetviva AiLesi
« Son İleti Gönderen: RotaSız 15 Ağustos 2019, 08:28:53 »
9
Film İzle Full / Seni Gidi Seni Yerli Komedi Türk Full izle
« Son İleti Gönderen: RotaSız 13 Ağustos 2019, 21:39:00 »


Yerli Komedi full izle seyret
10
Film İzle Full / Yanlıs Anlama Yerli Komedi full izle
« Son İleti Gönderen: RotaSız 13 Ağustos 2019, 21:24:48 »


Yerli Türk komedi film izle
Sayfa: [1] 2 3 ... 10