sohbetreklam

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Video paylaş / Recep ivedik 6 8 Kasım Sinemalarda
« Son İleti Gönderen: RotaSız 07 Ekim 2019, 07:37:35 »
2
Son dakika Haberleri / Tarık Ünlüoğlu son yolculuğuna uğurlandı
« Son İleti Gönderen: RotaSız 03 Ekim 2019, 20:33:56 »
Tarık Ünlüoğlu Levent Cami'sinde kılınan cenaze namazının ardından son yolcuğuna uğurlandı. Ünlüoğlu’nun cenazesine çok sayıda ünlü isim katıldı.

Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu toprağa verildiUsta oyuncu Tarık Ünlüoğlu toprağa verildiUsta oyuncu Tarık Ünlüoğlu toprağa verildiUsta oyuncu Tarık Ünlüoğlu toprağa verildi

Ölümü ile sanat dünyasını yasa boğan ünlü oyuncu için Mecidiyeköy Büyük Sahne – Artı Sahne’de anma töreni düzenlendi..

Törenin ardından Ünlüoğlu’nun tabutu Levent Camii'ne getirildi. Cenaze namazına çok sayıda ünlü isim katılarak Ünlüoğlu'nu son yolcuğunda yalnız bırakmadı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından sevenleri tarafından tabutu omuzlarda taşınan Ünlüoğlu, Zincirli Kuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TAZİYELERİNİ İLETTİ

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefat eden oyuncu Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan'ı arayarak başsağlığı diledi.

İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Erdoğan, Gülenay Kalkan'ı telefonla arayarak eşi Tarık Ünlüoğlu'nun vefatı nedeniyle taziye dileklerini iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, Tarık Ünlüoğlu'na Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU
Arkadaşları Tarık Ünlüoğlu'na son görevini yerine getirmek için törende hazır bulundu. Ayakta durmakta zorlanan Gülenay Kalkan'a oyuncu Selçuk Yöntem destek oldu. Gülenay Kalkan, eşinin tabutuna sarılıp gözyaşlarına boğuldu.
3
Kur'an-ı Kerim / Namaz Rehberi uygulaması
« Son İleti Gönderen: RotaSız 02 Ekim 2019, 15:40:59 »
4
Erbakan'dan Erdoğan'a: 'Ey İsrail', 'Ey Amerika' demek güzel ama bir de vatandaşımızın acı gerçekleri var

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Cumhurbaşkanımızın BM Genel Kurulu'nda tarihe not düşen ve bütün mazlum milletlerin sesi olan tarihi konuşmasını takdir ediyoruz" dedi ve ekledi: "Bir konuşma da olsa 'Ey İsrail', 'Ey Amerika' demek güzel ama bir de vatandaşımızın, memurumuzun, çiftçimizin, emeklimizin acı gerçekleri var."

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlenen il başkanları toplantısı öncesinde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'ndaki konuşmasını milletçe desteklediklerini belirten Erbakan, şunları söyledi:
"Sayın Cumhurbaşkanı'mızın Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda tarihe not düşen, yüreklerimize su serpen ve bütün mazlum milletlerin sesi olan tarihi konuşmasını en içten şekilde takdir ediyoruz. Bu konuşmasında Sayın Cumhurbaşkanı'nın yerden göğe kadar haklı olduğunu ve aslında az bile söylediğini açık bir şekilde ifade ediyoruz. Bugüne kadar Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda ülkemiz adına böylesi bir konuşma yapılmamıştı. En azından sözle de olsa zulme, haksızlığa ve sömürüye karşı böyle bir duruşun sergilenmesi son derece büyük bir mana ifade etmektedir."
BM'deki konuşmanın ülke sorunlarını çözemeyeceğini ifade eden Erbakan, "Sözle de olsa, bir konuşma da olsa 'Ey İsrail', 'Ey Amerika' demek güzel ama, bir de Türkiye'mizin, vatandaşımızın, memurumuzun, çiftçimizin, emeklimizin acı gerçekleri var. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda en güzel konuşmayı yapsak da işsizimiz iş bulmuyor. Tarlalarımız ekilmiyor, ihracatımız artmıyor, borcumuz azalmıyor" ifadelerini kullandı.

Amerika ve İsrail ile ortaklığın Türkiye'ye fayda vermeyeceğine dikkat çeken Erbakan, "Malatya Kürecik Radar Üssü'nün ve İncirlik Üssü'nün kapatılmasını, Kıbrıs'ta uygulanan tavizkar politikanın bir an önce terk edilmesini" istedi.

'BİR SENE İÇİNDE 100 MİLYAR DOLAR MİLLİ KAYNAK BULACAK ÇALIŞMAYI TAMAMLADIK'

Son dönemde yapılan zamların vatandaşları zorladığına işaret eden Erbakan, çocuğuna kırtasiye malzemesi alamayan vatandaşların, asgari ücretle geçinmek zorunda kalanların dertleriyle dertlenilmesini istedi.
5
Video paylaş / Karpuz tadında Kabak
« Son İleti Gönderen: RotaSız 22 Eylül 2019, 15:35:07 »
6
Hikayesi Olan Türküler / Tüm Şehir Ağladı
« Son İleti Gönderen: RotaSız 16 Eylül 2019, 10:03:13 »
Aslı “Su gibi” albümünde bulunan bu duygusal şarkıyı, şaşırtıcı bir biçimde yurt dışına gitmeye karar veren kız kardeşi için yazmış.
7
Hikayesi Olan Türküler / Elfida
« Son İleti Gönderen: RotaSız 16 Eylül 2019, 09:57:12 »
Anadolu Rock tarzının en iyi temsilcilerinden Haluk Levent bu şarkıyı, Beyzanur adında 4 yaşında, amansız bir hastalıkla mücadele eden küçük bir kız için yazmış.
8
Hikayesi Olan Türküler / Ayşem
« Son İleti Gönderen: RotaSız 16 Eylül 2019, 09:53:40 »
Kıraç bu şarkıyı yıllardır aşık olduğu şimdi ise eşi ve çocuğunun annesi olan Ayşe adında bir genç kadına yazmış.
9
Video paylaş / Bizim Sülale Sohbetviva AiLesi
« Son İleti Gönderen: RotaSız 14 Eylül 2019, 05:47:00 »
10
Video paylaş / Yanağı çok tatlı
« Son İleti Gönderen: RotaSız 14 Eylül 2019, 05:46:07 »
Sayfa: [1] 2 3 ... 10